O nas

OCUSERVICE®

Ocuservice Specjalistyczne Centrum Okulistyczne istnieje na rynku ośrodków medycznych w Polsce od roku 1990. Obecna siedziba OCUSERVICE w Poznaniu to nowoczesny ośrodek leczenia i diagnostyki, położony w samym sercu Jeżyc.
Cechuje nas kompleksowa opieka nad pacjentem prowadzona przez doświadczonych lekarzy specjalistów, jak również wysoce wyspecjalizowany personel medyczny. Wykonujemy także pełen zakres badań diagnostycznych na miejscu oraz zapewniamy szerokie możliwości leczenia.
Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu takich jak m.in. oczne powikłania cukrzycy, zakrzepy żył siatkówki, odwarstwienie siatkówki, choroby siatkówki, krótkowzroczność, zwyrodnienia siatkówki, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem-AMD i wiele innych, pozwoliło nam podnieść standard skutecznej opieki okulistycznej a co za tym stoi, efektywnie poprawić jakość widzenia i życia Naszych pacjentów.
Jesteśmy jedynym ośrodkiem okulistycznym w Poznaniu, który pomaga osobom chorym przewlekle, borykającym się z poważnymi problemami okulistycznymi.
Prowadzimy także diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych w obrębie gałki ocznej.

Nasi partnerzy