O nas

OCUSERVICE®

Ocuservice Specjalistyczne Centrum Okulistyczne istnieje na rynku ośrodków medycznych w Polsce od roku 1990. Obecna siedziba OCUSERVICE w Poznaniu to nowoczesny ośrodek leczenia i diagnostyki, położony w samym sercu Jeżyc.
Cechuje nas kompleksowa opieka nad pacjentem prowadzona przez doświadczonych lekarzy specjalistów, jak również wysoce wyspecjalizowany personel medyczny. Wykonujemy także pełen zakres badań diagnostycznych na miejscu oraz zapewniamy szerokie możliwości leczenia.
Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu takich jak m.in. oczne powikłania cukrzycy, zakrzepy żył siatkówki, odwarstwienie siatkówki, choroby siatkówki, krótkowzroczność, zwyrodnienia siatkówki, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem-AMD i wiele innych, pozwoliło nam podnieść standard skutecznej opieki okulistycznej a co za tym stoi, efektywnie poprawić jakość widzenia i życia Naszych pacjentów.
Jesteśmy jedynym ośrodkiem okulistycznym w Poznaniu, który pomaga osobom chorym przewlekle, borykającym się z poważnymi problemami okulistycznymi.
Prowadzimy także diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych w obrębie gałki ocznej.

Ocuservice® | Poznań, ul. Kościelna 26/1 


Zapraszamy do naszej przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

Zapraszamy do kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych

12 + 7 =

Nasi partnerzy

Uwaga !

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Polsce spowodowaną wprowadzonym stanem epidemicznym nasza placówka będzie działać w trybie nadzwyczajnym. Wszystkie informacje znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE - AKTUALNOŚCI

W piątki do odwołania pełnimy jedynie dyżur telefoniczny pod numerem 664 457 374