O nas

OCUSERVICE®

Ocuservice Specjalistyczne Centrum Okulistyczne istnieje na rynku ośrodków medycznych w Polsce od roku 1990. Obecna siedziba OCUSERVICE w Poznaniu to nowoczesny ośrodek leczenia i diagnostyki, położony w samym sercu Jeżyc.
Cechuje nas kompleksowa opieka nad pacjentem prowadzona przez doświadczonych lekarzy specjalistów, jak również wysoce wyspecjalizowany personel medyczny. Wykonujemy także pełen zakres badań diagnostycznych na miejscu oraz zapewniamy szerokie możliwości leczenia.
Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób oczu takich jak m.in. oczne powikłania cukrzycy, zakrzepy żył siatkówki, odwarstwienie siatkówki, choroby siatkówki, krótkowzroczność, zwyrodnienia siatkówki, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem-AMD i wiele innych, pozwoliło nam podnieść standard skutecznej opieki okulistycznej a co za tym stoi, efektywnie poprawić jakość widzenia i życia Naszych pacjentów.
Jesteśmy jedynym ośrodkiem okulistycznym w Poznaniu, który pomaga osobom chorym przewlekle, borykającym się z poważnymi problemami okulistycznymi.
Prowadzimy także diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych w obrębie gałki ocznej.

Ocuservice® | Poznań, ul. Kościelna 26/1 


Zapraszamy do naszej przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

Zapraszamy do kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych

11 + 3 =

Nasi partnerzy

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
W związku z panującą pandemią spowodowaną koronawirusem wywołującym chorobę Covid-19, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęć pacjentów budzących wątpliwości epidemiologiczne, bądź niedostosowujących się do obowiązujących norm.
Nasz Ośrodek został wyposażony w sterylizatory powietrza, lampy bakteriobójcze, wdrożone zostały wzmożone procesy dezynfekcyjne. Personel wyposażony jest w środki ochronne. Działamy zgodnie z zaleceniami przyjęć pacjentów w okulistyce według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Jednocześnie przypominamy, że:
- obowiązuje ograniczenie przebywania na terenie Centrum Okulistycznego Ocuservice ilości do 5 pacjentów
- poza terenem Ośrodka, dotyczy klatki schodowej, panuje absolutny zakaz gromadzenia się pacjentów i osób towarzyszących
- wizyty oraz przebywanie w poczekalni odbywa się bez osób towarzyszących
- pacjenci przed przyjęciem zobowiązani są do udzielenia wywiadu epidemiologicznego, odkażenia rąk, zmiany maski
- na terenie Ośrodka oraz poza nim zobowiązani jesteśmy przestrzegać wszystkich obostrzeń wynikających z obowiązujących przepisów
Szczegółowe informacje oraz zapisy na wizyty pod numerem 664 457 374, 61 828 86 63 oraz mailowo: kontakt@ocuservice.com