Personel medyczny

mgr Karolina Dudziak | Elektroradiolog
mgr Karolina Dudziak

mgr Karolina Dudziak

Elektroradiolog

Technik elektroradiologii, z okulistyką związana od 13 lat. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu oraz studia wyższe na kierunku: socjologia (specjalizacja: Socjologia problemów społecznych). Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Klinice Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na stanowiskach technika elektroradiologii i technika elektrofizjologii w latach 2005-2008. W celu podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych brała udział w licznych kursach z zakresu okulistyki, na których prowadziła także zajęcia praktyczne dla słuchaczy z elektrofizjiologii narządu wzroku.

W Specjalistycznym Centrum Okulistycznym „Ocuservice” pracuje od 2007 roku. Zajmuje się wykonywaniem badań badań specjalistycznych. Należą do nich:badania obrazowe: SOCT, angiografia fluoresceinowa, zdjęcia tylnego odcinka oka oraz badania czynnościowe (perymetria komputerowa).

Prywatnie mama 2,5-letniego Mikołaja i mól książkowy.

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
W związku z panującą pandemią spowodowaną koronawirusem wywołującym chorobę Covid-19, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęć pacjentów budzących wątpliwości epidemiologiczne, bądź niedostosowujących się do obowiązujących norm.
Nasz Ośrodek został wyposażony w sterylizatory powietrza, lampy bakteriobójcze, wdrożone zostały wzmożone procesy dezynfekcyjne. Personel wyposażony jest w środki ochronne. Działamy zgodnie z zaleceniami przyjęć pacjentów w okulistyce według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Jednocześnie przypominamy, że:
- obowiązuje ograniczenie przebywania na terenie Centrum Okulistycznego Ocuservice ilości do 5 pacjentów
- poza terenem Ośrodka, dotyczy klatki schodowej, panuje absolutny zakaz gromadzenia się pacjentów i osób towarzyszących
- wizyty oraz przebywanie w poczekalni odbywa się bez osób towarzyszących
- pacjenci przed przyjęciem zobowiązani są do udzielenia wywiadu epidemiologicznego, odkażenia rąk, zmiany maski
- na terenie Ośrodka oraz poza nim zobowiązani jesteśmy przestrzegać wszystkich obostrzeń wynikających z obowiązujących przepisów
Szczegółowe informacje oraz zapisy na wizyty pod numerem 664 457 374, 61 828 86 63 oraz mailowo: kontakt@ocuservice.com