Lekarze specjaliści

dr Przemysław Wichrowski | Specjalista chorób oczu
Dr Przemysław Wichrowski

Dr Przemysław Wichrowski

Specjalista chorób oczu

Dr Przemysław Wichrowski

Specjalista chorób oczu, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1991. Uczestnik licznych kursów dotyczących leczenia chirurgicznego zaćmy oraz chorób siatkówki. Pracownik Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Dr Przemysław Wichrowski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu takich jak : odwarstwienia siatkówki, zwyrodnienie siatkówki, powikłań ocznych cukrzycy w tym retinopatii cukrzycowej, zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), zakrzepów naczyń siatkówki. Zajmuje się także leczeniem chirurgicznym chorób oczu takich jak odwarstwienia siatkowki, krwotoki do ciała szklistego, błony przedsiatkówkowe i tym podobne.

W naszej placówce wykonuje zabiegi laseroterapii, badania USG, podaje iniekcje doszklistkowe. Ponadto prowadzi ocenę badań obrazowych : OCT i angiografii fluoresceinowej.

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od dnia 26.10 do odwołania ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię, stwarzającą ogromne ciężkich powikłań zachorowania u naszych pacjentów, zmienia się tryb przyjęć w naszym Ośrodku. Realizowane są wizyty wymagające pilnej kontroli, diagnostyki okulistycznej oraz pilne zabiegi okulistyczne realizowane bezpośrednio u nas. W sprawie Państwa zaplanowanych wcześniej wizyt będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie. Prosimy o wyrozumiałość i dbanie o wspólne bezpieczeństwo w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem 618 288 663, 664 457 374 oraz adresem email: kontakt@ocuservice.com
Z wyrazami szacunku,
Zespół Specjalistycznego Centrum Okulistycznego Ocuservice