Cennik

Pobierz aktualny cennik (Cennik zawiera ceny podstawowe - całkowity koszt badania zależy od jego zakresu oraz badań dodatkowych)*
Pobierz

Wyjątkowa oferta!

Jeśli musisz pozostać w domu z powodu choroby lub innych czynników. Jesteś naszym pacjentem spoza Poznania i nie masz jak bezpiecznie do nas dotrzeć.
Nie wiesz czy Twoja wizyta jest konieczna lub potrzebujesz stale przyjmowanych leków od okulisty – już dziś możesz skorzystać z wizyty w formie on-line.
W ramach konsultacji otrzymujesz poradę odnośnie Twoich dolegliwości, lekarz ma prawo wypisać receptę, a jeśli konieczna jest wizyta w naszym Ośrodku, zostanie ustalony jej charakter.
Nasi lekarze są do Twojej dyspozycji.
Porad udzielają:
dr Mikołaj Meller
dr Krzysztof Zawieja
dr Wojciech Hajduk
Aby umówić się na teleporadę, wyślij email na adres: kontakt@ocuservice.com, otrzymasz tam niezbędna informacje o swojej wizycie.
Pacjenci u których konieczna będzie wizyta w Ośrodku, otrzymują 20% zniżki na tą wizytę.

 

Ocuservice® | Poznań, ul. Kościelna 26/1 


Zapraszamy do naszej przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

Zapraszamy do kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

7 + 12 =

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od dnia 26.10 do odwołania ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię, stwarzającą ogromne ciężkich powikłań zachorowania u naszych pacjentów, zmienia się tryb przyjęć w naszym Ośrodku. Realizowane są wizyty wymagające pilnej kontroli, diagnostyki okulistycznej oraz pilne zabiegi okulistyczne realizowane bezpośrednio u nas. W sprawie Państwa zaplanowanych wcześniej wizyt będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie. Prosimy o wyrozumiałość i dbanie o wspólne bezpieczeństwo w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem 618 288 663, 664 457 374 oraz adresem email: kontakt@ocuservice.com
Z wyrazami szacunku,
Zespół Specjalistycznego Centrum Okulistycznego Ocuservice